Anmälningar till The Fich & Chip Run i Skåne 21 maj 2022 med Årsmöte

1    Kalle & Linda Puur                         TVR Chimaera 500               Råga Hörstad

2    Ingemar & Helen Kristensson        TVR Chimaera 400               Svalöv

3    Per Nilsson & Eva Brodén             TVR Chimaera 500               Knäred

4    Arne Bäck & Ove Lindgren            TVR Chimaera 500               Falun

5    Patrik & Maria Sjölin                       TVR Chimaera 500              Falun

6    Dominick Riley                                Mercedes                             Lund

7    Hampus Clausén                            TVR Griffith 500                   Simlångsdalen

8   Thomas & Gertrud Axelsson           TVR Chimaera 450               Klippan

9    Mikael & Cecilia Nilsson                 TVR Chimaera 430              Ekeby

10  Jörgen & Pia Frostgård                   TVR Griffith 500                   Eslöv

11  Jörgen Kongstad                             TVR Cerbera 4,2                 Löddeköpinge

12   Fabian Åhlund                                TVR Chimaera 400             Malmö

13  Jan Andersson                                TVR Chimaera 450             Göteborg

14  Kenneth Nilsson                              Ferrari 458                          Bjuv

Anmälningar till Pilsnerjakten i Värmland 26 augusti 2022

1    Kalle & Linda Puur                         TVR Chimaera 500                Råga Hörstad

2    Ingemar & Helen Kristensson        TVR Chimaera 400                Svalöv

3    Per Nilsson & Eva Brodén             TVR Chimaera 500                Knäred

4    Arne Bäck & Mia Gyllenklev           TVR Chimaera 500                Falun

5    Patrik & Maria Sjölin                       TVR Chimaera 500                Falun

6    John Kruse  Marianne Larsen        TVR Cerbera 4,5 LW             Danmark

7    Dominick Riley                                Mercedes                              Lund

Anmälningar till Höstträffen i Skåne 19 september 2021

1    Kalle & Linda Puur                         Aston Martin DB7                  Råga Hörstad

2    John Kruse  Marianne Larsen       TVR Cerbera 4,5 LW              Danmark

3    Ingemar Kristensson                     TVR Tuscan SP6                    Svalöv

4    Helen Kristensson                         TVR Chimaera 400                 Svalöv

5    Per Nilsson & Eva Brodén             TVR Chimaera 500                Knäred

6    Micke Stehn                                   TVR 3000M                            Malmö

7    J.O Nilsson                                     TVR Chimaera                      Färjestaden

8   Thomas Axelsson                            TVR Chimaera 450                Klippan

9  Dominic Riley                                 TVR Cerbera 4,2                    Lund

10  Håkan Winberg                               Eagle Jaguar E-Type             Höllviken

11  Jörgen & Ragnhild Kongstad         TVR Cerbera 4.2                    Löddeköpinge

12  Anders Lundh                                 TVR Chimaera 500                 Bunkeflostrand

13  Mia Puur                                         Triumph Spitfire Four              Råga Hörstad

14  Ulf & Kerstin Kaunitz                      TVR Chimaera 400 HC          Glumslöv

15  Mikael Nilsson                                TVR Chimaera 430                 Ekeby

16  Christian H Simon                          TVR Griffith 500                      Tyskland

17  Anders Gustafsson                         TVR Chimaera 450                 Älvsjö

18  Fabian Åhlund                                TVR Chimaera 400                 Malmö

19  Lars Grundemar                             Jaguar E-Type                         Lund

20  Sebastian                                        Jaguar XKR

21  Måns Puur                                       Land Rover S1                       Råga Hörstad

22  Kenneth & Mia Nilsson                    Ferrari                                     Bjuv

23  L-G & Ian Börjesson                        TVR Tamora                           Göteborg

24  David R Consitt                                                                               Landskrona

25  Patrik Sahlberg                                TVR Tuscan SP6                    Skövde

26  Nils Bak Rasmusen                         TVR 350i                                 Danmark

27  Andreas Båge                                  TVR Tuscan SP6                    Helsingborg

28  Egil Kvaleberg                                 TVR Cerbera                           Norge

Anmälningar till TVR Pilsnerjakten 21 augusti 2021

1    Kalle & Linda Puur                         Aston Martin DB7                  Råga Hörstad

2    John Kruse  Marianne Larsen       TVR Cerbera 4,5 LW              Danmark

3    Ingemar & Helén Kristensson        TVR Chimaera 400                 Svalöv

4    Per Nilsson & Eva Brodén             TVR Chimaera 500                Knäred

5    Dominic Riley                                 TVR Cerbera 4,2                   Lund

6    Jhonny & Ann-sofie Meldgaard      TVR T350C                            Kil

7    Tonny & Mari Holm                         TVR Chimaera 400 HC          Falun

8    Patrik & Maria Sjölin                       TVR Chimaera 500                Falun

9    Totte & Märta Malmberg                 TVR Griffith 500                     Nynäshamn

10  Andreas & Sofie Vressner              TVR Tuscan SP6                   Stehag

11  Percy Kullhagen                             TVR 350i                                Strängnäs

12  Egil Kvalleberg 

13  Robert Backman                            TVR S3C                                Stocksund

14  Martina & Dave Kent                      TVR Chimaera 400                Vaggeryd

15  Christer Bergman                           TVR T350                               Huddinge

Anmälningar till TVR träff i Knäred med årsmöte 2021

1    Kalle & Linda Puur                         Aston Martin DB7                  Råga Hörstad

2    John Kruse  Marianne Larsen       TVR Cerbera 4,5 LW              Danmark

3    Ingemar & Helén Kristensson       TVR Chimaera 400                 Svalöv

4    Per Nilsson & Eva Brodén             TVR Chimaera 500                Knäred

5    Hampus Clausén                           TVR Griffith 500                     Knäred

6    Richard Ohlsson                            Jaguar F-Type                       Teckomatorp

7    Arne Bäck                                       TVR Chimaera 500                Falun

8    Janne Andersson                            TVR Chimaera 450                Göteborg

9    Håkan & Katarina Holm                  TVR Chimaera 500                Romelanda

10  Dominic Riley                                  TVR Cerbera 4,2                   Lund